`
LPS | All
1
 

All

AVNI SRIVASTAVA (PRE NUR A)
HARSH SHUKLA (K.G. A)
ARSH AGARWAL (K,G. B)
ANSHUMAN CHAURSIYA (I A)
ABHIGYAN VERMA (I B)
PRASHASTI YADAV (II A)
RAJATDEEP SRIVASTAVA (II B)
ABHIGYAN RAJ (III A)
ADITI VERMA (III B)
ANUSHKA VERMA (III C)
ANIRUDH KUMAR (IV A)
RAMSHA FATIMA (IV B)
ABHINAV RAJ (NURSERY A)
SANIYA BUTOOL (V B)
SUMIT KUMAR (V C)
AVISHKA SINGH (VI A)
NAMRATA SINGH (VI B)
PRAGATI (VII A)
ANUSHREE JAISWAL (VII B)
SIDDHANT YADAV (NURSERY B)
ANUSHKA SRIVASTAVA (VII C)
VISHWAS SINGH (VIII A)
AKANKSHA (VIII B)
ADITI RAWAT (VIII C)
LAVANYA MISHRA (IX A)
SHREYA SHUKLA (IX B)
SAKSHI SAH (IX C)
RITIKA SRIVASTAVA (X A)
VARUN MISHRA (X B)
JAISH RAJPOOT (X C)
SARA SINGH (XI A)
SHAGUN MISHRA (XI B)
ARCHITA GAUTAM (XI C)
ARISHA SIDDIQUI (XII A)
SAKSHI PATEL (XII B)
ANURADHA (XII C)
ANIKET KUMAR (IV C)
TEJASHWI SINGH (V A)
ANUSHKA (XII C)
SHRESTH MAURYA (III A)
IQRA (III B)
ARUSHI (III C)
VIRAT PRATAP SINGH(IV A)
VAIBHAVI TIWARI (IV B)
SHRESTH SAXENA (IV C)
SWASTIKA (V A)
SANIYA BUTOOL (V B)
AZAZ MOHD. (V C)
TANISHI SINGH (VI A)
AKSHARA AGARWAL (VI B)
AESHAN (VII A)
HIMANSHU (VII B)
SAKINA HASSAN (VII C)
VAISHNAVI (VIII A)
DIVYA VERMA (VIII B)
PURNIMA SINGH (VIII C)
RITIKA GAUTAM (IX A)
SHREYA SHUKLA (IX B)
ENAYA BANO (IX C)
SAKSHI YADAV (X A)
NAMAN KUMAR DUBEY (X B)
JAISH RAJPOOT (X C)
VEDANSHI TIWARI (XI A)
SMRITI DUBEY (XI B)
SARAD YADAV (XI C)
ARISHA SIDDIQUI (XII A)
SAKSHI PATEL (XII B)
SHRASHTI RAWAT (V B) (LIBERTY HOUSE) (WINNER)
UNNATI YADAV (V B) (REGAL HOUSE) (WINNER)
NAMAN DUBEY (X B) (REGAL HOUSE) (WINNER)
VARUN MISHRA (X B) (LIBERTY HOUSE) (RUNNER)
ARYAN MISHRA (XII A) (REGAL HOUSE) (WINNER)
ASTHA SINGH (XI A) (LIBERTY HOUSE) (RUNNER)
ZIKRA TOUSEEF (VIII A) (NOBLE HOUSE) (WINNER)
CHINMAY TANDON (VIII A) (LIBERTY HOUSE) (RUNNER)
AYUSHI SINGH (XII A) (REGAL HOUSE) (WINER)
SMRITI DUBEY (XI B) (LIBERTY HOUSE) (RUNNER)
ARISHA SIDDIQUI (XII A) (LIBERTY HOUSE) (RUNNER)
GAURAV SINGH (X B) (REGAL HOUSE) (WINNER)
DIVYA SHUKLA (IX A) (NOBLE HOUSE) (RUNNER)
LAVANYA MISHRA (IX A) (NOBLE HOUSE) (RUNNER)
SANSKRITI SINGH (V C) (DIGNITY HOUSE) (WINNER)
SUMIT KUMAR (V C) (DIGNITY HOUSE) (WINNER)
PARIJAT SINGH (VC) (REGAL HOUSE) (RUNNER)
UNNATI YADAV (V C) (REGAL HOUSE) (RUNNER)
SANSKRITI SINGH (V C) (DIGNITY HOUSE) (BEST SPEAKER)
SAMEEKSHA MAURYA (VIII A) (REGAL HOUSE) (WINNER)
ARPITA (VII A) (REGAL HOUSE) (WINNER)
CHINMAY TANDON (VIII A) (LIBERTY HOUSE) (RUNNER)
NAMRATA SINGH (VI B) (LIBERTY HOUSE) (RUNNER)
ARPITA (VII A) (REGAL HOUSE) (BEST SPEAKER)
NAMAN KR. DUBEY (X B) (REGAL HOUSE ) (WINNER)
NAMAN KR. DUBEY (X B) REGAL HOUSE (BEST SPEAKER)
ARYAN MISHRA (XII A) (REGAL HOUSE) (WINNER)
SMRITI DUBEY (XI B) (LIBERTY HOUSE) (BEST SPEAKER)
ADITY MISHRA (X B) DIGNITY HOUSE (RUNNER)
SHAKSHI PATEL (XIIB) DIGNITY HOUSE (RUNNER)
SHAGUN VERMA (XI C) LIBERTY HOUSE (BEST SPEAKER)
KRITIKA SINGH (IX A) REGAL HOUSE (RUNNER)
SHAGUN VERMA (XI C) LIBERTY HOUSE (WINNER)
HARSH KUMAR (XII A) DIGNITY HOUSE (RUNNER)
PRANYA KUSHWAHA (IV A) LIBERTY HOUSE (WINNER)
SHRASHTI RAWAT (V B) LIBERTY HOUSE (WINNER)
GAURAV MISHRA (V A) NOBLE HOUSE (RUNNER)
ARSHAN SIRAJ (V B) NOBLE HOUSE (RUNNER)
SHRASHTI RAWAT (V B) LIBERTY HOUSE (BEST SPEAKER)
PRAGYA YADAV (VIII C) REGAL HOUSE (WINNER)
PAVITRA YADAV (VII C) REGAL HOUSE (WINNER)
KAJAL (VIII A) LIBERTY HOUSE (RUNNER)
NAMRATA SINGH (VI A) LIBERTY HOUSE (RUNNER)
PAVITRA YADAV (VII C) REGAL HOUSE (BEST SPEAKER)
KRITIKA SINGH (IX A) REGAL HOUSE (WINNER)
ABHISHEK KUMAR (IX A) REGAL HOUSE (WINNER)
AMAN GAUTAM (X B) DIGNITY HOUSE (RUNNER)
ANUJ AGARWAL (XII C) LIBERTY HOUSE (WINNER)
KOMAL (V B) (NOBLE HOUSE) (WINNER)
PARIJAT SINGH (IV C) (REGAL HOUSE) (RUNNER)
ARPITA (VI A) (REGAL HOUSE) (WINNER)
YASH SHUKLA (VII A) (NOBLE HOUSE) (RUNNER)
HADIA ABIDI (IX A) (DIGNITY HOUSE) (WINNER)
ZAINAB KHAN (X B) (REGAL HOUSE) (RUNNER0
ARYAN MISHRA (XI A) (REGAL HOUSE) (WINNER)
ARISHA SIDDIQUI (XI A) (LIBERTY HOUSE) (RUNNER)
UNNATI SINGH (IV C) (REGAL HOUSE) (WINNER)
VAISHNAVI (VII A) (NOBLE HOUSE) (WINNER)
KRITIKA SINGH GAUTAM (VIII A) (REGAL HOUSE) (RUNNER)
VEDANSH TIWARI (X C) (NOBLE HOUSE) (WINNER)
BRAHMI SINGH (IX A) (REGAL HOUSE) (RUNNER)
AYUSHI SINGH (XI A) (REGAL HOUSE) (WINNER)
SALONI (XII A) (LIBERTY HOUSE) (RUNNER)
NAMRATA SINGH (V A) (LIBERTY HOUSE) (RUNNER)
AALEKH VERMA (V B) (DIGNITY HOUSE) (RUNNER)
VISHWAS SINGH (X B) ( LIBERTY HOUSE) (WINNER)
SARA SINGH (X B) (LIBERTY HOUSE) (RUNNER)
KARTIKEY TRIPATHI (X C) (NOBLE HOUSE) (RUNNER)
ABHISHEK TRIPATHI (X C) (NOBLE HOUSE) (RUNNER)
TITHI SHUKLA ( V A) (DIGNITY HOUSE) (RUNNER)
YASHARTH VERMA (VIII A) (DIGNITY HOUSE) (RUNNER)
KHUSHI VERMA (VII A) (DIGNITY HOUSE) (RUNNER)
AKANSHA MAURYA (XII B) (LIBERTY HOUSE) (WINNER)
SALONI (XII A) (LIBERTY HOUSE) (WINNER)
SAMEERA FATIMA (XI C) (DIGNITY HOUSE) (RUNNER)
SHRISTI YADAV (XI B) (DIGNITY HOUSE) (RUNNER)
AYUSH KUSHWAHA (VIII A) (LIBERTY HOUSE) (WINNER)
VIPUL KUMAR (VIII A) (LIBERTY HOUSE) (WINNER)
RASHI SINGH (V A) (REGAL HOUSE) (WINNER)
ANSHIKA BHARDWAJ (V B) (REGAL HOUSE) (WINNER)
SHAURYA AGARWAL (VIII A) (NOBLE HOUSE) (WINNER)
MANI SINGH CHAUHAN (VII A) (REGAL HOUSE) (RUNNER)
AKANKSHA VERMA (VII A) (REGAL HOUSE) (WINNER)
SAIMA HASAN (VII A) (DIGNITY HOUSE) (RUNNER)
NAVNEET KASHYAP (XI A) (DIGNITY HOUSE) (WINNER)
SAMAY VERMA (XII A) (LIBERTY HOUSE) (RUNNER)
ZOYA AKHTAR (IX A) (REGAL HOUSE) (WINNER)
RASHI PANDEY (IX A) (DIGNITY HOUSE) (RUNNER)
PRATEEK KUMAR (V A) (REGAL HOUSE) (WINNER)
DIVRAJ RASTOGI (V B) (NOBLE HOUSE) (RUNNER)
AVISHKA SINGH (V B) (DIGNITY HOUSE) (WINNER)
RASHI SINGH (V A) (REGAL HOUSE) (RUNNER)
GROUP SINGING (WINNER) (REGAL HOUSE) (PRIMARY WING)
GORUP SINGING (RUNNER) (NOBLE HOUSE) (PRIMARY WING)
ZAINAB ABBAS HUSSAINI (VIII A) (NOBLE HOUSE) (WINNER)
ERRA ARIHANT (VIII C) (REGAL HOUSE) (RUNNER)
ANUGYA SINGH (XI B) (LIBERTY HOUSE) (RUNNER)
GROUP SINGING (WINNER) ) (DIGNITY HOUSE) (HIGHER SECONDARY WING)
GROUP SINGING (RUNNER) (HIGHER SECONDARY WING) (REGAL HOUSE)
KARTIKEY TRIPATHI (IX C) (NOBLE HOUSE) (RUNNER)
GROUP SINGING (WINNER) (DIGNITY HOUSE) (SENIOR SECONDARY WING)
GROUP SINGING (RUNNER) (LIBERTY HOUSE) (SENIOR SECONDARY WING)
GROUP SINGING (WINNER) (REGAL HOUSE) (JUNIOR WING)
GROUP SINGING (RUNNER) (LIBERTY HOUSE) (JUNIOR WING)
SUSHANT SINGH (IX B) (DIGNITY HOUSE) (WINNER)
AKANSHA GUPTA (V A) (NOBLE HOUSE) (RUNNER)
SHAURYA AGARWAL (VIII A) (NOBLE HOUSE) (WINNER)
ANSHUL SINGH (VIII A) (NOBLE HOUSE) (WINNER)
MOHD. ZAID (VIII A) (REGAL HOUSE) (RUNNER)
ALI ARHAM (VIII B) (REGAL HOUSE) (RUNNER)
SAYNA NEHWAL (VII A) (REGAL HOUSE) (WINNER)
AKANSHA VERMA (VII A) (REGAL HOUSE) (WINNER)
SHREYA RAWAT (VII A) (DIGITY HOUSE) (RUNNER)
KAJAL SINGH (VIII B) (DIGNITY HOUSE) (RUNNER)
PRASHANT GUPTA (XI A) (NOBLE HOUSE) (WINNER)
SHIVANSH CHOUDHARY (IX B) (NOBLE HOUSE) (WINNER)
ABHINAV TRIPATHI (IX B) (REGAL HOUSE) (RUNNER)
UTKARSH PAL (IX B) (REGAL HOUSE) (RUNNER)
ASTHA SINGH (X C) (LIBERTY HOUSE) (WINNER)
UNZILA REHMAN (X B) (LIBERTY HOUSE) (WINNER)
ZOYA AKHTAR (IX A) (REGAL HOUSE) (RUNNER)
KASHISH GUPTA (XI C) (REGAL HOUSE) (RUNNER)
ARADHYA SINGH) (V A) (RUNNER)
SHAIKH EBAAD HUSSAIN (V B) (LIBERTY HOUSE) (WINNER)
AKASH CHANDRA (IV B) (LIBERTY HOUSE) (WINNER)
UTKARSH CHANDRA (IV B) (REGAL HOUSE) (RUNNER)
PRATEEK (V A) (REGAL HOUSE) (RUNNER)
SHIVANJALI SINGH (V B) (DIGNITY HOUSE) (WINNER)
AYUSHI YADAV (IV A) (WINNER)
VASHVI SHUKLA (IX A) (REGAL HOUSE) (IGNITY HOUSE) (RUNNER)
SUHANI JAISWAL (IX A) (REGAL HOUSE) (WINNER)
RASHI SINGH (V A) (REGAL HOUSE) (RUNNER)
WANIZA SALEEM (V B) (LIBERTY HOUSE) (WINNER)
SAYNA NEHWAL (VII A) (REGAL HOUSE) (WINNER)
PRAKSHI GUPTA (VII B) (DIGNITY HOUSE) (RUNNER)
ARISHA SIDDIQUI ( XI A) (LIBERTY HOUSE) (WINNER)
SHIPRA VIDYARTHI (XI A) (NOBLE HOUSE) (RUNNER)
KANISHKA (V A) (REGAL HOUSE) (WINNER)
PRASHANSHA SINGH (V A) (LIBERTY HOUSE) (RUNNER)
PRINCI PATEL (VI A) (REGAL HOUSE)
AMRITA (VI C) (LIBERTY HOUSE) (LIBERTY HOUSE) (RUNNER)
SAMRIDDHI SINGH (IX A) (REGAL HOUSE) (WINNER)
ANUPRIYA DUBEY (XII B) (REGAL HOUSE) (WINNER)
AFIYA KAZIM (XII B) (LIBERTY HOUSE) (RUNNER)
SHRADDHA VERMA (XI C) (LIBERTY HOUSE) (RUNNER)
ANSHIKA BHARDWAJ (V B) (REGAL HOUSE) (WINNER)
TANISHI SINGH (V B) (LIBERTY HOUSE) (RUNNER)
ARPITA (VI A) (REGAL HOUSE) (WINNER)
KASHISH YADAV (VII B) (NOBLE HOUSE) (RUNNER)
BRAHMI SINGH (IX A) (REGAL HOUSE) (WINNER)
SHUBHANSHI SINGH (IX A) (NOBLE HOUSE) (RUNNER)
SIDRA FATIMA RIZVI (XI B) (LIBERTY HOUSE) (WINNER)
AYUSHI MAURYA (XI B) (DIGNITY HOUSE) (RUNNER)